Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tücsköknek mit adtok enni?...

Tücsköknek mit adtok enni? Tudom eleségállat, de lányom szereti őket. Kaptak tasakos macskakaját, almát, uborkát, nyers cs.mellet, de nem igen esznek, csak ciripelnek.

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A mezei tücsök főként éjszaka aktív, növényi anyagokkal táplálkozik, de kisebb rovarokat is fogyaszt.

forrás: wikipedia

2022. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk nappal is aktívak, ezek ilyen mesterségesen szaporitott kaja tücskök. Ja még szárított lisztkukacot is próbáltunk, az se jött be. Mit szeretnek?
2022. okt. 7. 11:17
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én almát adtam nekik mindig.
2022. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Krumplit
2022. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Krumplit??
2022. okt. 7. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te fogyatékos vagy? Az #1-es válaszoló már rég leírta, hogy mit eszik meg miért írod le ugyanazt a választ újra? De tudod, mit, ennyi ésszel süssél nekik epertortát, de jó drága alapanyagokból.
2022. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te vagy fogyaték, gyökérarcú, az hogy növényi anyagok az már kimeriti a választ? Ebben aztán minden benne van. Ha nem tudsz válaszolni miért érzel késztetést hogy ideböffents valamit?
2022. okt. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!