Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska menszesz?

Ágyi poloska menszesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ne nézzetek hülyének!


Sajnos ágyi poloskásak lettünk írtó volt már kint tegnap.


Azt mondta még egy kör tuti kell :/


Nekem ma megjött és ugye ezek a kis g*cik vérrel táplálkoznak. Ugye nem mászik bele a betétbe a poloska?


2022. okt. 12. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem fog bemászni.
2022. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A poloska friss vérrel táplálkozik, a megalvadt vért nem tudja felszívni.
2022. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Jó nagy igénytelen lehetsz te is, belefekszel abba az ágyba havival, amiből még ki sem irtották normálisan a poloskát. Az nem igaz, hogy nem lehetett volna megoldani, hogy ameddig a tényleges irtás be nem fejeződik, máshol aludj pár éjszakát.
2022. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na abba én sem feküdnék, egyszer volt szerencsém ágyi poloskához egy hotelban, isteni szerencse, hogy nem vittük haza ajándékba. Csípnek, mint a fene.
2022. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3, Pár éjszakát? Két irtás között egy hónapnak kell eltelnie (hogy a korábban lerakott peték kikeljenek, és azok is irthatóak legyenek).


Nem igénytelenség az, hogy nem megy át máshová aludni, sőt, ha úgy tenne, azzal csak az irtást nehezítené. Kb az első tanács ez minden szaki oldalán.

2022. okt. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Még azt sem tudod, hogy nem menszeszed, hanem menzeszed van?
2022. okt. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben nem a betét miatt aggódnék... egyszer olvastam egy cikkben hogy... nyugi csak hülyülök, nem kell amiatt paráznod hogy a félelmed valós lesz. De olyan jól szórakoztam a kérdéseden, és még a menszesz szó sem zavart. Made my day, thx! :D
2022. okt. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges a Kérdezőn való élcelődés, ezt a nemkívánt vérszívót bárki begyűjtheti észrevétlenül is.

Ha máshova átmenne, az se biztos hogy szerencsés lenne, a megmaradt példányok elég gyorsan átvándorolhatnak és akkor már "másik helyiség is poloskás lesz" -> ezt olvastam, kíváncsiságból utánanéztem a témának még régebben.

2022. okt. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, nem fog.
2022. okt. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3# te meg akkor tudatlan vagy! Ez nem igenytelenseg! Egy tiszta lakasba ugyan ugy haza lehet hozni a poloskat. Egyreszt miert mennek mashova aludni nagy valoszinuseggel atadnam a poloskat es nem celom masnak kart okozni mert k*rvara nem kellemes. Masreszt ne haragudj de egy komplett 5tagu csaladot hova szalasoljak el majd egy honapra?? Akik meg a helyesirasomon viccelodtek igen elirtam de barcsak ennyi bajom lenne😅😅
2022. okt. 13. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!