Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez az elektromos riasztó jó a...

Ez az elektromos riasztó jó a hangyák ellen?

Figyelt kérdés

[link]


A konyha tele van velük és a macska kajáját is lopják.



2023. márc. 13. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Azt nem tudom, hogy hat-e, de en nem hiszek annyira az ilyesmi riasztokban.


Nekem ami minden evben bevalik hangyak ellen, az ez:


[link]


Mindig ilyen marcius korul betalalnak a konyhaban, ezt lerakom, kb 2 nap es eltunnek es 1 evig nincs veluk gond.

Van egy kutyam is, habar nem piszkalja, de nem tud belenyalni vagy ilyesmi, mert zart.

Viszont arra figyelni kell, hogy minden kis morzsat, kajat el kell takaritani, csak akkor fognak a hangyak belemenni a csapdaba. Ha kint a macskakaja, akkor inkabb azt fogjak valasztani. Szoval etesd mashol a macskat es ne hagyd kint a kajajat par napig.

2023. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A kérdezőnek: Úristen, nagyon rossz lehet! Szerintem próbáld ki, de lehetséges!(talán igen)



A válaszolóknak:


Talán tudjátok a választ?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2023. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Az elektromos riasztók semmire sem jók.
2023. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár megvannak említve a hangyák is, nem hiszem, hogy használni fog.


Ellenben amíg élelmiszert tartasz szabadon,úgy, hogy rések vannak a lakásban, addig mindig lesz gondod valamivel.


Szerintem tartósabb megoldás ha betömöd a lyukakat/járatokat és/vagy nem hagysz sokáig szabadon semmilyen élelmiszert.

2023. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
"elektromos riasztó hangyák ellen" meg "a macska kajáját is lopják." hát én besírtam xDD
2023. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-assal egyetértek, nem jó semmire, egy nagy becsapás.
2023. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tök hálás vagyok a kis Tetramoriumoknak a szobámban amiért segítenek takarítani ❤️❤️
2023. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!