Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Budapesten hol lehet madárpóko...

Budapesten hol lehet madárpókot venni?

Figyelt kérdés
TM Reptiles és Exoterium Pet Shop boltokon kivül melyik állatkereskedésekben lehet még madárpókokat vásárolni? Nem ismerem Budapestet, azért kérdezem itt hátha tudtok segíteni. Köszönöm :)
2023. máj. 13. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem vagy 20 éve volt. Apróhirdetésben találtam, ajándékba adta a tulaj. Annyi pici újszülött pókja lett neki (annak ellenére hogy a fele felfalta egymást), hogy nem tudott a maradékkal mit csinálni. Azért egy tábla csokit adtam érte. :D


Mikor megkaptam mint egy pici légy akkora volt, tenyérnyi méretűre nőtt :D :D Cuki volt :D


Öröm volt hallani, hogy a család nő tagjai milyen vérfagyaztóan tudtak sikítani mikor a levedlett bőrét véletlenül kint hagytam a konyha asztalon :D :D :D


Szerintem madárpókos fórumokat/FB csoport keress, szerintem most is lehet "újszülöttet" ajándékba kapni egyet-egyet. Mert szerintem szaporábbak, mint amekkora igény van rá.


De most néztem, ha beírod a gugliba: madárpók eladó... lesz kapás! :D

2023. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2023. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!