Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Méhek lehettek? Vagy más...

Méhek lehettek? Vagy más rovarok? Rengeteg volt belőlük

Figyelt kérdés

Budapest és annak sem a széle... 3. emeleti lakás ablakából láttam az előbb. A kanapéról vettem észre. Rengeteg valami (talán méhek lehettek, de nem láttam jól, mert folyamatosan mozogtak) rovar elkezdett kavarogni, szállni. Életemben nem láttam még ennyit. Talán 1-2 percig tartott az egész, amíg az összes elvonult, de csak jöttek és jöttek. Aztán hogy jöttek, el is tűntek. Nem szállt le egy sem. Csak egy óriási csapat elvonult itt.

Valaki meg tudná magyarázni? 2 napja is megpihent egy méh az ablakunk párkányán, pedig előtte sose láttunk itt méhet. Nem tudok róla, hogy lenne a közelben méhészet... budapesti lakótelep közelében lehet egyáltalán?



2023. máj. 15. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha van, hogy a méhek új helyre költöznek, ilyesmit láthattál.
2023. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy méhrajt láttál.
2023. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon meglepő és érdekes látvány volt így a városban ilyet látni
2023. máj. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!