Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha egy legyet a kocsiba zárva...

Ha egy legyet a kocsiba zárva elvisznek Sopronbol Nyíregyházára, ml történik vele?

Figyelt kérdés
Új életet kezd? Ez nekik nem probléma?
2023. aug. 13. 12:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Csak mert nálunk ez történt, és apám nem tudott rá válaszolni. 😂
2023. aug. 13. 12:13
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Semmi az ott marad élve majd ha le van engedve az ablak akkor onnan kimegy. Megpusztulni nem fog csak akkor ha végleges be van oda zárva. Ennyi

De több lehetőség is adott a dologra ha menet közbe lehúzod az ablakot akkor ott kimegy. Ilyen kérdést még sosem láttam.

2023. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem ment ki. Eljott nekunk Nyíregyházara. Pedig többször is megálltunk, ablak is volt lehúzva, de nem ment ki. Nyíregyháza előtt még láttam szedelegni az utasterben.


Örülök, hogy meg tudtalak lepni a kérdésemmel. Nekem se fordult meg még soha ez a kérdés a fejemben, csak most.


Köszönöm a választ amúgy. 🙂

2023. aug. 13. 12:31
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
#2 Mi bajod az ilyen kérdéssel? Ezerszer inkább ez, mint a rengeteg testvérszexes, pedofilos, nőgyűlölő, állatkínzó, szadista beteg perverz trollok kérdései.
2023. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
kb egy nap és elpusztul,nem bírja a hőséget.Az én autóm horgászautó,ami bogár,rovar bekerül,azt másnap-vagy pár nap múlva-a szőnyegen találom kiszáradva.
2023. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Soha többet esélye sem lesz a gazdagabb nyugat felé emigrálni. Szegényen fog elpatkolni.
2023. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
91%
Új életet kezd ? 😅 Nekik ez nem probléma ? Jót nevettem ezen , ez egy nagyon klassz kérdés. Régen nekem is megfordult ez a fejemben, tényleg , ők "" csak "" állatok, de nekik is vannak kicsinyeik, akik várják. Vajon emlékszik a régi helyére , vagy fel sem tűnik nekik, hogy máshol vannak ?
2023. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

😃😃Ugye hogy jó kérdés?


Örülök hogy tetszett. 👍


Igen, épp ilyesmiken gondolkodtam 7es. Egyébként köszi, mindenkinek ment a zöld kéz.

2023. aug. 13. 14:27
 9/16 A kérdező kommentje:
6-os, a te válaszodon már 5 perce röhög az egész családom.
2023. aug. 13. 14:29
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy nem lesz esélye. Csak keresnie kell egy orral nyugat felé álló kamiont.😁
2023. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!