Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen rovar lehet ez, nem...

Milyen rovar lehet ez, nem látni se hallani, de a csípése ég és viszket hónapokig?

Figyelt kérdés

A nyár folyamán esténként csípések jelennek meg rajtunk.

Nem látunk/hallunk semmiféle bogarat, rovart, az egész házat átpucoltuk, hogy megtaláljuk, de sehol semmi.

A csípések hónapokig viszketnek, feldagadnak, égnek és időnként gennyesek lesznek.

Teljesen tanácstalan vagyok mi lehet, eléggé elviselhetetlen.

Rovarirtót szintén próbáltunk miután a takarítás sem segített,de a probléma maradt.

Mit tudnék tenni? Valakinek tipp mi lehet?



2023. aug. 18. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem látod, nem hallod, biztos, hogy bogár? Nem valami más jellegű kiütés?
2023. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2023. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2023. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a "látatla fierge".
2023. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csipkespoloska esetleg?


Engem egyszer megcsipett egy ilyen kis ize, pont vegig neztem, mire lesoporhettem volna, keso volt.


Iszonyuan viszketett a helye, bedagadt, gennyes lett, nehezen mult el.

2023. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ágyi poloska. Nem is fogod látni, és gázosító szakember nélkül nem fogod tudni kiírtani sem.
2023. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1: 99% hogy nem allergiás reakció. Erre is gondoltunk, de vizsgáltattuk már magunkat, egyedül a darázsra vagyok allergiás.

A múltban nem volt ilyen probléma, csak az elmúlt 2 nyáron. Nem változtattunk mosószert, öblítőt, stb.

Emellett mindenkinek megjelennek ezek a csípések aki csak itt alszik. Rendszeresen van cserélve az ágynemű, heti 1× teljes porszívózás, takarítás.

2023. aug. 18. 16:15
 8/8 A kérdező kommentje:
6: Az ágyi poloska látható, 5-7 mm és a matracon is látszódik.
2023. aug. 18. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!