Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért ősszel találnak meg...

Miért ősszel találnak meg engem a szúnyogok?

Figyelt kérdés

Nyáron alig van rajtam csípés, pedig járok mindenfelé. Nyáron összecsipkedik a páromat, engem nem. Ősszel viszont fordítva. Rajta alig van, én pedig tele vagyok, holott mostanában is el szoktam tölteni néhány órát a szabadban.

Köze lehet ennek a vércsoporthoz?

Ja és olyan rohadt nagy csípések vannak a bőrömön, legalább a duplája a nyárinak.


2023. okt. 9. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Használsz-e rovar ellen spray-t? Én is így vagyok, de nincs rà magyarázat. Győri vagyok, nyaranta sétálok a Rába-parton, ott mindenki mást szinte felfalnak a szunyik, de engem nagyívbe kerülnek.
2023. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Szerinted az fer lenne, hogy csak a párodat csípkedik? Tudják ezt a szúnyogok is. Örülj, felfrissítik a véred.
2023. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Talán azért, mert nyáron főleg este aktívak, ősszel meg hűl lefele a levegő, és napközben is többen vannak; több szúnyog -> nagyobb esély a csípésre.
2023. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én sem értem a szúnyogokat. Érdekességképp írom, hogy engem egész nyáron és most ősszel is bombáznak, de érthetetlen mód szinte mindig csak a jobb oldalamat. Egyik nap megszámoltam, a jobb karomon és lábamon összesen vagy 20 csípés volt, míg a balon 2.
2023. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az durva
2023. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3# Nem emiatt van. Nappal is és este is szoktam kint lenni a párommal. Rendszertelenül.
2023. okt. 9. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Akkor minek kérdezel, ha jobban tudod? :D Azt sem tudjuk, párod vagy te vagy-e a fiú/lány, vagy mindkettő vagy egyik sem, bocsmá', hogy valaki megpróbál találgatni valami logikusat az abszolút infóhiányos balf*sz kérdésedre.
2023. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!