Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pókszázlábú kiirtàsára rovarir...

Pókszázlábú kiirtàsára rovarirtó spray?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben többet is láttam a szobámban, nagyon félek tőlük, néha aludni sem merek. Protect rovarirtó spray-t tervezek venni, az hatékony lehet, vagy valami mással próbálkozzak? Sajnos hiába hasznosnak, tényleg rettegek mindenféle rovartól, úgyhogy az hogy ne irtsam ki őket, nem opció.

2023. nov. 7. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Aham aham, szóval elvennéd ártatlan élőlények életét csak mert te (teljesen alaptalanul) FÉLSZ TŐLÜK?

"Imádom" az embereket, alig várom már a világvégét. Szerencsére ha ez a haszontalan, kártékony, önző faj eltűnik, az élet utána ismét virágozni fog.

2023. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

A százlábút ne bántsad ! Nagyon hasznos. A kisebb élősködőkkel táplálkozik.

Bolha, tetű, atka,hangya. Ne félj tőle nem bánt.

2023. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi 1es ezt a tök haszontalan választ. Bele se gondolj abba hogy valakinek ez a fobia álmatlan éjszakákat is tud okozni. Mondtam,hogy tudom,hogy hasznosak, de ha rettegek tőle nem tudok mit csinálni. Egyébként én is szeretem az állatokat alapjáraton, csak a rovaroktol van fobiam.
2023. nov. 7. 12:05
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Atya ég! Normálisak vagytok ti? Éljetek ti együtt bogarakkal, rakjátok őket a fejetek alá!


Kérdező, takaríts rendszeresen és ne szórd szét a nasimorzsákat se, arra jönnek a bogarak, hangyák, és minden más ami ezekre vadászik.

2023. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Az állatkáknak, rovarkáknak stb-nek a saját környezetükben van a helye, nem a lakásodba, a hűtődbe, a kádadba, meg a párnád alatt!
2023. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindenestre megpróbálkozok a rovarirtóval is mert nem szeretnék együtt élni velük..
2023. nov. 7. 12:09
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem minden jó, a piretrin extrát pl:felejtsd is, el a kutyámból se írtja ki még a bolhát se, pedig aztán a csomagolása szerint mindenre (is) jó. Pont tegnap kérdeztem ezzel kapcsolatban.
2023. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja meg még nyáron jártam úgy, egy sárga dobozos légyirtóval ami nem a Chemotox volt, hanem valami utánzata, hogy telibe lefújtuk vele a legyet, lepottyant vergődött, mire felhoztam a pincéből a lapátot, már repkedett újra!

Telken meg a lódarázsirtó 3 ezer forintos sárga csodaspricnivel (Raid)...


Festetettem a korlátot, jött a lódarázs, belelőttem vele a cseresznyefába az egész darazsat, lebukfencezett a földre, feltápászkodott elrepült, egy óra múlva jött megint csekkolni ugyanarra a repedésre..

2023. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#5:

TE vetted el az állatoktól az élőhelyüket, mocskos bitangember, szóval te csak fogjad be!

2023. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Te meg mássz vissza a fára :D
2023. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!