Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pókszázlábú kiirtàsára rovarir...

Pókszázlábú kiirtàsára rovarirtó spray?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben többet is láttam a szobámban, nagyon félek tőlük, néha aludni sem merek. Protect rovarirtó spray-t tervezek venni, az hatékony lehet, vagy valami mással próbálkozzak? Sajnos hiába hasznosnak, tényleg rettegek mindenféle rovartól, úgyhogy az hogy ne irtsam ki őket, nem opció.

2023. nov. 7. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Gondolod a Légyölő pókszázlábúra gondoltál...


Teljesen ártalmatlan és hasznos élőlény.

Aki meg arról papol, hogy az állatnak kint a helye:

hát ez az ízeltlábú pont jól alkalmazkodott az emberhez így mondhatni, hogy az élőhelye az ember közelében van.


Eddig csak emberi környezetben találkoztam vele, illetve egyszer Sóskúton a bányánál.

2023. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én megértem hogy hasznos, de őszintén nem gondolom hogy annek természetesnek kell lennie, hogy az ember ágyában is ott vannak meg mindenhol. Ezért kerestem valami megoldást.
2023. nov. 7. 20:38
 13/13 anonim válasza:
70%

#1 "Szerencsére ha ez a haszontalan, kártékony, önző faj eltűnik, az élet utána ismét virágozni fog."


kezdheted magaddal akkor

2023. nov. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!