Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy találjak meg egy pókot a...

Hogy találjak meg egy pókot a szobámban?

Figyelt kérdés

Az ágyamon mászkált egy nagy pók. Kirohantam a porszívóért, de amire visszaértem, eltűnt.

Zseblámpával végigjártam az ágy körül, de semmit nem találtam



dec. 19. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez egy Humor kategóriájú kérdés, ennyire nem retteghet senki a pókoktól."

Ezt mond annak a volt osztálytársamnak, aki néhány éve a szállodai szobában két ággyal is leszakadt, mert ijedtében visítva arra ugrott fel, amikor meglátta a pókot... Na meg annak idején egy fél osztálynyi lány nem mert kijönni az öltözőből, mert ott volt az ajtó mellett a pók...

dec. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

The Cure :)


Kérdező, ha girnyó kaszáspókot láttál, az totál ártalmatlan. Én se szeretek mondjuk vele aludni, de tényleg nem bánt.


Ellenben ha ilyen dagadt fekete szőrös, nagy csápokkal, az már gond.


Pár éve brutál módon összecsípett egy, időm nem volt keresgélni a hülye melóm miatt, de kb ilyentájt megláttam, hgoy elsötétedik a fél szoba, hát a lámpabúrán mászott egy nagy ronda fekete kövér. Fél órát ugráltam rajta, míg megdegelt.

dec. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Salx Narval ***** válasza:
Ilyen esetekre és megelőzés céljából is jól jön ha van otthon egy flakon Bio-kill rovarirtó. Mindent visz és kevésbé ártalmas mint más szerek.
dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!