Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kaposfőn élek és rengeteg a...

Kaposfőn élek és rengeteg a hangya van, az egész kert az udvar tele van velük és ez már nem állapot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de a hangya védett állat. De azért, ha olyan helyen van a hangyaboly, ahol kerti növényt nem teszel tönkre, kínált meg őket sóval. Előtte kapával jól piszkáld fel a hangyatúrást, s amikor szédült iramban mnekülni kezdenek, akkor szórd rájuk a sót. A másik, drágább lehetőség, hogy lehet kapni ún. hangyacsalétket. Én az Auchanban vagy a Tescoban szoktam venni. Ezt kell a hangyaboly bejáratához kirakni. A hangyák beviszik a bolyba, s a többiek is elpusztulnak. Egy baja van, hogy ez egy kicsit drága.
2012. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz

Még azt szeretném kérdezni, hogy azt a hangyacsalétket amit a Tesco-ban lehet kapni, az pontosan milyen márka és milyen hatékony?

A választ előre is köszönöm

2012. ápr. 29. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
70-80%os kb!!ha arra a permetre gondolsz..
2012. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gilisztaűző varádicsot ültess be a kertbe, az távol tartja a hangyákat. Mindenféle háztartási trükkök helyett ez a növény megoldja a gondodat.
2012. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de hol tudok vásárolni Gilisztaűző varádicsot? Választ előre is köszönöm
2012. máj. 1. 08:30
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Amit ajánlottam, nem permetezőszer. Most nem vagyok otthon. Holnap hazautazunk, megnézem a hangyariasztó pontos nevét és megírom.
2012. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A hangyairtószer neve: Protect, a Bábolna Bio gyártja.
2012. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!