Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A hangyák szuszognak álmukban?

A hangyák szuszognak álmukban?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel miután megírtam a házi feladatomat, megmostam a fogamat, már majdnem el is tudtam volna aludni, de valami különös szuszogásra lettem figyelmes, ami az ágy alól jött. Lehetséges, hogy a hangyákat hallom ily bosszantóan szuszogni? Mégis mit tehetnék ez ellen, ha a félelmem igaznak bizonyul? Szeretem a hangyákat, mert rájuk számíthatok a mindennapjaimban, ezért nem akarom eltaposni őket. De hogy aludjak így, ha mindig szuszognak?

2012. máj. 1. 23:12
 1/9 bamboochatheone ***** válasza:
Erre a kérdésre is érdemes feliratkozni.:D
2012. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Horkolni is szoktak, azt nem hallottad még?
2012. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nem vagy egy kicsit hangyás?:-)
2012. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2012. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sőt amikor az ágy alatt szexelnek, na az milyen zavaró!
2012. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
XD
2012. máj. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak szuszogni a miénktől teljesen eltérő légzőszervi anatómiájukból kifolyólag.
2012. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező!

Mint nagy hangyaszakértő,az a véleményem,hogy kicsi koruktól kezdve kellet volna betanítsd,hogy ne szuszogjanak.Szerintem,ezeket taposd el nyugodt lélekkel,és szerezz egy fiatal párt parkból,erdőből,utcáról,ahonnét csak találsz,ezeket szaporítsd,majd a kicsinyeikkel naponta 4,(3) órát foglalkozz(ragaszkodj a pontos időhöz),és betaníthatod sikeresen amire csak akarod.Nekem egy egész hangyavárosom van,vezényszóra építenek piramist,masíroznak,vagy arra is képesek,hogy valakit megtámadjanak!

Sok sikert kívánok neked!:)

2012. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 theevilpinkydevil válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de azok nem a hangyák voltak, egy szörny van az ágyad alatt, aki álmodban a füledet nyalogatja, ezért hallod a szuszogást, az az utóhatása a szörny fülnyalogatásának.
2012. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!