Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azok, akik azt álmodták, hogy...

Azok, akik azt álmodták, hogy meghaltak álmukban, ők tapasztaltak előtte/utána változást az életükben?

Figyelt kérdés

Nemrég kétszer is álmodtam azt, hogy meghaltam álmomban, nem... nem vagyok depressziós! Soha nem fordult még elő velem ilyen. Utána jártam, és bár az internet nem a legmegbízhatóbb forrás, javarészt olyan okokat találtam, hogy azok álmodják ezt, akiknek változik az élete (új munkahely; suli; gyerek; lakás stb.). Veletek ez hogy történt meg?

Egyszavas válaszok nem érdekelnek és nem kell kötelezőszerűen válaszolni :)



2012. ápr. 3. 21:51
 1/4 Milócica válasza:

Szia,

Az internet ez esetben, jól beszél, egyetértek. Szeretek meghalni álmomban, mert tudom, hogy nagyon jó, pozitív változás áll be az életemben, vagy van valami, amit végre le tudtam rendezni:)Régóta figyelem az álmaimat, írni is szoktam, úgy van minden:)

2012. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen visszatérő álmom, és mindig akkor bukkant fel ha tényleg változás előtt álltam. Rájöttem, hogy valószinűleg a változás utáni vágy, és a változástól való félelem ellentmondása az ami előhozza. Például költözés előtt volt ilyen, vagy mikor befejeztem a fősulit. Mindig vártam is a változást, de féltem is tőle.


Mondanom sem kell hogy a való életben még egyszer sem haltam meg azóta :D

2012. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már párszor meghaltam semmi változás sem állt be az életemben úgy hozta a cselekmény szál.
2012. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azt tapasztaltam, hogy sokkal szelídebben, megértőbben, elfogadóbban viszonyulok a halálhoz.

azaz, nem kezelem tabuként, nem bőgök mindenképp, ha valaki haláláról van szó. elfogadom, hogy létezik és van értelme, és nem negatív, sem pozitív dolog, egyszerűen egy történés, egy állapot.

(feltehetőleg elájultam alvás közben vagy valami, beszámolók szerint aznap éjjel bevágtam a fejem a falba. aztán máskor alvásparalízisek sokasága...)


egyébként nem tulajdonítok ezeknek az álmoknak konkrét jelentést, viszont nagyon fontosnak tartom az álmaimat. ez egy belső út, a tudatos tudattalan útja, sok-sok helyszínnel és megállóval.

2013. ápr. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!