Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A fa ablakban élősködő hosszúk...

A fa ablakban élősködő hosszúkás, több lábú nyűvek, átköltözhetnek a nemrégiben lerakott "1 éves kb" laminált padlóba, úgy, hogy van esélyük, hogy bemenjenek alá?

Figyelt kérdés

A féreg rendes nevét nem tudom...

De a régi fa ablakban van benne, amit most cserélünk 1-2 hét múlva.


Ma találtam a falon mászni 1 óriási példányt.

Lefújtam rovarirtóval, és leesett a földre, de nem találom.

Az tuti, hogy megdöglött, de ki tudja beleköltöztek-e már a padlóba...


Egyáltalán lehetséges ez?


Ha igen, mit lehet még tenni ellenük?



2012. máj. 21. 22:18
 1/3 anonim válasza:
/szú vagy cincér ha fej,tor,potro van neki/ a neve laminált padló nem igazi fa forgácslapból van elméletileg nem szereti így nem fog bele menni másrészt védi egy erős laminált réteg a padlót! meg gondolom körbe van szegő lécezve ami mdf-ből van állatába / préselt fűrészporból van/ ugyhoyg nem kell agódnod mert nem élő fából van a parketta.
2012. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igaz.

Nem "igazi" fa...

Körbe is van rakva szegőléccel, de van hely ahol alá tudna menni.

Pl. radiátor csövénél... ott van kb. egy fél centis rés körbe, meg néhol már el eresztette a ragasztó a szegőlécet, és ott is be tud menni..

2012. máj. 22. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyesmibe nem nagyon megy bele, inkább a bútorokat, faablakot, ajtót érdemes félteni, esetleg az ágy bizonyos részeit stb.

A padló kb. olyan neki, mintha műanyagot enne, csak nagy elkeseredettségében próbálkozhat vele szerintem...

2012. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!