Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » KUKACOKAT találtam az ágy...

KUKACOKAT találtam az ágy alatt, milyen rovar lehet?! Segítség pls

Figyelt kérdés
Olyan ágyam van, ami nem lábakon áll, csak minimálisan lehet alányúlni mondjuk vonalzóval...Ma kihúztam alóla a koszt és...A porcsomókban kukacokat találtam!!! 2-3mm-es kis kukacok, a legtöbb sárga volt fekete csíkokkal, de volt közöttük szürke is! Megnéztem a parketta fugáit (1-2 helyen kijött a töltőanyag) is és ott is voltak!!! Milyen rovar lehet ez? Nem, nem ezüstös pikkelyke, azt megismerem, de tuti valami korhadékevő dög ez is... Rosszindulatú megjegyzéseket nem kérek, rendszeresen takarítok, sarkokat kiporszívózom, csak az ágy alá nem férek be.

2013. febr. 19. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt mintha ma már olvastam volna ... nem jelentkezett arra egy féregirtó sem?
2013. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hawkbill válasza:
48%
madárpók. jó, hogy megtaláltad, lerágták volna a lábad, ha kifejlődnek!
2013. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vettél eledelnek lisztkukacot, szétmásztak, nagy fekete bogarakat nem láttál?
2013. febr. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi,lehet csak egy kis rizs volt neem? :(
2013. febr. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.2.4.


Marha viccesek vagytok.


3. Nem, nem vettem lisztkukacot. Van ugyan terráriumom, de abban (és a környékén) soha nem fordul elő semmi ilyesmi + a lakók nem is lisztkukaccal táplálkoznak...

2013. febr. 20. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valami molynak a lárvája??? Azok a kis szemetek mindenhova képesek betelepedni!
2013. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Úgy tűnik tényleg a molyok voltak a tettesek.
2013. febr. 21. 12:01
 8/8 anonim válasza:
Huh b@sszameg! Most megnyugodtam! Én is találtam az ágyam alatt pár ilyen kukacszerű sz@rt (fehérek, és a "fejük" meg barna). De ha "csak" molylárvák akkor jó (molylepkék röpködnek itt néha).
2013. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!