Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pohárral fogtam egy pókot....

Pohárral fogtam egy pókot. Mit tegyek? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Három napja fogtam egy pókot egy pohárral. Azóta benne van, már egész jól belakta az új otthonát (hálót szőtt meg ilyenek).Ma eszembe jutott hogy lehet éhes! Gyorsan fogtam neki az ablakban egy bogarat. Bedobtam neki, egy darabig csak nézegette de most piszkosul nekiesett. Már kezdi beszőni. Szóval hány naponta kell etetni? Meddig fog így élni? Nem kell neki valami játék?

2013. máj. 8. 14:24
 1/4 dickharta ***** válasza:

még milyen jó,hogy mi emberek vagyunk piramis csúcsán! gondold el,ha minket is nagy poharakkal fogdosnának.. :)

játék mindenképp! úgy tudom a mókuskereket ők is szeretik hajtani.

2013. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
öld meg!
2013. máj. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen pók? Nagyon színes bogarakat ne adj, mert mérgezőek (bodobács (alias bäszóbogár), katica). Ha nem fonálféreggel fertőzött kaját adsz neki, akkor sokáig elélhet. Esetleg tehetsz be neki 1-2 ágat, hogy mászkálhasson rajtuk.
2013. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
edd meg fincsi
2013. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!