Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen állatok ezek és honnan...

Milyen állatok ezek és honnan jönnek? És hogy tüntessem el őket?

Figyelt kérdés
Az egyik szobánkban pár hete apró fekete rovarok bukkannak fel. Laminált padló van a szobában ezek meg csak előjönnek valahonnan de nem jutnak messzire mert rövid idő alatt el is pusztulnak. Azóta vannak, mióta egy igazi mindent letörlő, ablakot lemosó tavaszi nagytakarítást csináltam a szobában. Olyanok és akkorák mint az egérürülék. Hosszúkás, fekete. Fogalmam sincs honnan jönnek. Összeporszívózok és másnapra megint ott vannak. Hála Isten, hogy nem ebben a szobában alszunk! Találkozott már valaki ilyennel? Előre is köszönöm!
2013. jún. 7. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz képet küldeni róla?

Lehet, hogy fölismerem

2013. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nálam is vannak ilyenek, a szekrény alatt vannak most is. pókháló van fölötte pár centivel, szóval én a 8 lábúakra gyanakodnék. de had basszon ott :D
2013. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tartatok jelenleg vagy tartottatok-e régebben háziállatot a lakásban?mert én bolhára gyanakodnék,de az viszont veszélyes!ugyanis (nem csak cica-kutya által viheted be a lakásba)hanem egy sétával is az utcán.velük az a baj,hogy egy hét alatt úgy elszaporodnak hogy ki se lehet irtani őket.mivel nem tudjuk pontosan mivel van dolgunk,ezért javaslok neked egy kis segítséget.Este lefekvés előtt tegyél ki egy tálba vizet(persze abba a szobába),tegyél bele egy kis mosogatószert és állíts mellé egy író asztali lámpát.(ha bolha az),bele fog ugrani mert szereti a fényt,a meleget,és annak ellenére hogy jól úszik,meggátolja a mosogatószer hogy kimásszon.Ezt csak azért írom meg neked,mert nálunk egy cica hozta be.A cica elment,de itt hagyta a bolháit és rászoktak a vérünkre.rengeteg spray-t meg folyadékot vetettünk be,de nem pusztultak el.a végén ahhoz folyamodtunk h rovarirtót hívjunk.nem akarok vészjósló lenni,csak sajnálnám ha téged is ez érne...kész szenvedés volt az az elmúlt 2-3 hét.íme néhány kép a bolha csípésről:

[link]

[link]

2013. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm, hogy írtatok... eltűntek , nem is tudtam lefotózni őket. Biztos hogy nem bolhák voltak, azoknál azért jóval nagyobbak, nem is ugráltak. Meg azokat felismerem, de köszönöm :)
2013. júl. 23. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!