Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Én szeretnék igazi állatvédő...

Dorimiku kérdése:

Én szeretnék igazi állatvédő lenni mert imádok az állatokat de szerintetek hogyan védhetném őket?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazi állatvédő az aki tisztelettel tud bánni az állatokkal,az aki előbb útánaolvas majd csak ezútán cselekszik az állatok jólétéért,félretéve pillanatnyi érzéseit.
2013. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanulj jogásznak, majd amikor itt az ideje akkor szakosodj az állatvédelemre. Ennél jobban nem állhatsz ki az állatok védelme mellett.
2013. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válasdzt be is tartom őket!
2013. jún. 6. 21:34
 4/11 sZamu válasza:
60%
Szerintem úgy védheted meg legjobban az állatokat, ha nem eszed meg őket.
2013. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Vegetarianizmussal mégis mitől védi meg őket?

Ez csak egy beteg felfogás.

2013. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ne edd meg őket illetve ne edd meg előlük az ételt! :D:D:D
2013. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sok állatot azért tenyésztenek hogy megegyük őket.Ez természetes.Mégis mit kezdenénk pl sok millio sertéssel baromfival stb.Gyönyörködjünk bennük? Amúgy én is szeretem az állatokat.
2013. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Palotás Imre ***** válasza:
Például úgy, hogy ha az erdőben járva "elhagyott" őzgidát, kiscicát stb. látsz, akkor nem "mented meg", nem viszed haza, hanem békén hagyod. Mert nemsokára visszajön az anyja, aki ennivalóért ment, és nem tudta magával vinni a kölykeit. Csak éppen nem tudta a szomszédasszonyra bízni, mint az ember anyja, amikor a Tescoba megy.
2013. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat megf azért sem nem szabad felvenni erdőbenn kiscicátvagy bármilyen állatot mert akkor az anyukája nem fogadja vissza ember meg nem tudja felnevelni
2013. jún. 13. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
kedves 5.-ik hozzászóló: mondjuk a haláltól. A kínszenvedéstől, ami egy nagyipari húsfeldolgozóban megy...de hosszan lehetne még sorolni. Egy "beteg felfogású" vegetáriánus. A kérdezőnek még ajánlom, hogy ne vásároljon olyan termékeket, amelyeket állatokon tesztelnek. Ezzel is véded őket többek között. Sok sikert, kitartást!
2013. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!