Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Meddig él el dunsztosüvegben...

Meddig él el dunsztosüvegben egy rovar?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 hétig.mondjuk attól függ tud e táplálkozni.
2013. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 polarbeer ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen rovar, hogy hol tartod, és hogy adsz-e be neki megfelelő táplálékot, és levegőt.

Pl. egy krumplibogár 1 hétig is el van dunsztosüvegben kaja nélkül, de egy laposhasú acsa lárvája még 1 napig sem bírja ki.

Kajával együtt akár ki is tudsz keltetni lárvából, hernyóból bármilyen rovart, hiszen ha megfelelő nagyságú az élettér, akkor ő nem érez bezártságot.


Üdv.:

polarbeer

2013. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
míg meg nem döglik !
2013. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyszer tesztelteltem egy bodobácsot, 1 hétig és 2 napig bírta.
2013. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kalos válasza:
Ha a dunsztosüveg légmentesen levan zárva, akkor addig él a rovar mig oxigént kap.
2013. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg eteted, feltéve ha tudod mit szokott enni-inni és a levegője el nem fogy
2013. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tücsök és a méhecske még üvegen kívül is megél, sőt ha az ember hangokat ad és úgy teszi az asztalra az ételt akkor megismeri az ember hangját egy idő után. Elég volt azt mondogatni cirip és a tücsök már előttem is volt eszegette az ujjam végéről a spenótot, aztán a vállamra majd a fejemre jött és végig velem volt amíg itt pötyögtettem. Nagyon tettszett a kisebbik unokámnak, mert ilyet még nem látott.


De nem árt egy kicsit szeretettel a tenyeredből kisugározni reá akkor még jobban megszelídül.

2013. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!