Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A szúnyog? . (lent)

Kapi0714 kérdése:

A szúnyog? . (lent)

Figyelt kérdés
Miért akkor zümmög a szúnyog a fülemnél, mikor aludni akarok!?!?!?!?!?!?!??!?!?!
2013. aug. 21. 02:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
1 ablakra való szúnyogháló olyan 200 forint, de rinyálni mindig egyszerűbb, mint felrakni 1-et.
2013. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Az hogy valaki internetezik még nem jelent semmit." Persze, meg a 800 Ft-os cigi sem, ugye? Mindig azok rinyálnak, akik nem tudnak fontossági sorrendet felállítani.

De, hogy a kérdésedre válaszoljak, a szúnyogok többsége vérszívó. Vagyis a nőstényeknek a pete lerakásához vérre van szüksége, ezért keresi a melegvérű élőlények közelségét. Nappal is zümmög, de akkor jellemzően sokkal nagyobb zaj van, tehát nem hallod, nem tűnik fel annyira, mint amikor éppen elaludnál, és akkor muzsikál a füledbe, előrevetítve a csípés kellemetlenségét is.

2013. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

@Miquel NAGYON szépen köszönöm.! :)


Többieknek: Szereztem egy rossz függöny darabot, ami már pont nem kellett, méretre vágtam és fel raktam (szöggel) az ablakra. Csak jó lesz már. :) (és végre tudok majd aludni is)

2013. aug. 24. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!