Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Megcsípett a kis vöröshangya....

Megcsípett a kis vöröshangya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

December óta él nálam egy dobozban, nagyon szerettem, eddig semmi baj nem volt vele, de másfél hónapja furcsán viselkedik, mintha megváltozott volna a személyisége. Tegnap meg is csípett. Mitévő legyek?

(A legjobb barátom volt)



2013. aug. 21. 20:53
1 2
 1/12 anonim válasza:

Egy vöröshangya, ha veszélyben érzi magát csíp, ezen nem lehet változtatni.

Csak azt nem értem, hogy eddig, hogy nem csípett meg...

2013. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért mert közben nekem lett barátom, így a figyelmemet már nem csak a hangyának szentelem.
2013. aug. 21. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes életed lehet ha egy vöröshangya a barátod...
2013. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudod, ha már az ember sokat csalódott, akkor rájön arra, hogy aki őszinte szeretettel közeledik hozzá, azt meg kell becsülni, mert manapság már nagyon nehéz igaz barátokat találni, ebben a lelketlen világban.
2013. aug. 21. 22:19
 5/12 anonim ***** válasza:
:D, ekkora hülyeséget.
2013. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szegény hangya :(
2013. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves Ötöske! Tiszta szívból kívánom, hogy az élet sose tegyen rád, ekkora terheteket, amiket nekem kellett elviselni, mert te bizonyára, már összeroppantál volna alatta.

A hangyát nem kell sajnálni, mert elég komoly céljai vannak, és tudom, hogy még sokra viszi az életben. Csak az fáj nekem, hogy semmit sem kapott tőlem, csak szeretetet, és így hálálja meg. Nem bírta elviselni, hogy találtam valakit, pedig ez az élet rendje.

2013. aug. 21. 23:17
 8/12 ahoj_popacsek válasza:
Kedves Cicaful. Ez ugye metaforikus keplet... ?
2013. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pontosan:)
2013. aug. 21. 23:23
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma végleg elengedtem:(
2013. aug. 22. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!