Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » SOS! Ez csótány?

SOS! Ez csótány?

Figyelt kérdés

[link]


Mi ez? Sehol se találom a neten..talán csótány!? A fürdőben volt, ez már a második..valószínüleg a lefolyóból jönnek. Mit tegyek? :SS


2013. szept. 9. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pinceászka, egy rákféle. A nyirkos helyeket szereti.

Semmi kárt nem okoz amúgy

2013. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagymamám panelban lakik,ott voltak hasonló.Nem tudom te milyen házban laksz,de szóljatok egy rovarirtónak.Ha pedig panelban vagy téglaházban akkor szóljatok a közös képviselőnek,mert elképzelhető hogy továbbterjed,és minden lakásban ajánlatos a rovarirtás!Remélem tudtam segíteni.Ez szerintem nem csótány hogy a kérdésedre is válaszoljak.
2013. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vá, de gusztustalan. lehet, valahol ereszt egy cső, ami miatt folyik valahol a víz, aztán berohad, és arra jönnek ezek a lények.
2013. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kertesházban alapból van ilyen minden szobában. Ászkarák. össze tud göndörödni golyóba.
2013. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2013. szept. 9. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!