Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy lehet írtani a katicákat?...

Hogy lehet írtani a katicákat? Belepték a környéket, ajtót, ablakot nem lehet nyitni mert egyből bent vannak!

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Hétpöttyös, vagy Harlekin? Előbbi védett!
2013. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aggódom a kérdezőért. Lehet, már megették szegényt, hogy nem reagál?
2013. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
más meg megveszi drága pénzért, levéltetűre, te meg kiirtanád? add nekem, mindet!
2013. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nálunk is száz-számra vannak (közel lakunk egy borászathoz) Minden évben 2-3 hétig katica-invázió van szüret környékén. De nem bánjuk, a lányom énekelget nekik és röpteti (felmásznak az ujjára és elrepülnek) nagyon élvezi. Engem kicsit zavar, mégsem akarom őket kiirtani. Szerintem légy türelmes, el fognak tűnni... Ja, és szerintem is védettek!
2013. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SZIGORÚAN VÉDETT és igen hasznos rovarfaj! Jelenleg a teleléshez keresnek helyet - nemsokára megszűnik az invázió.
2013. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Itt tájékozódjatok kérlek!


[link]


Sajnos vannak a "gyilkolászós katicák" Ezek a harlekin katicák. Azokat íratni kell, mert károsak, és megeszik a védett 7 pettyes katicát.

A harlekin katica csíp is.

Tájékozódjatok!

2013. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7! Az ne zavarjon, hogy a legelső válasz is ez.
2013. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem voltam net közelben. természetesen a harlekin katicákról volt szó, már csak pár db jön elő néha.
2013. nov. 9. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!