Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi ez a szörnyeteg? Veszélyes?...

Mi ez a szörnyeteg? Veszélyes? (pók)

Figyelt kérdés

ez a r*hadék az éjszaka közepén jelent meg mellettem nagy zacskózörgetéssel, miközben horrort néztem, persze tök egyedül. mielőtt "véletlenül" kilapult, lefényképeztem. valaki látott már ilyet? ez valami veszélyes fajta?

[link]



2013. okt. 23. 01:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Nekem csak ennyi hozzáfűznivalóm van: Váááááá!!
2013. okt. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
addig én is eljutottam, hogy "vááá", kb úgy sikítottam ahogy egy fuldokló sirály tudna. xd nem is a sikítás a megfelelő szó. xd most meg már olyan fáradt vagyok, hogy alig látok, de nem merek aludni. 20 éves fejjel. szégyellem is magam rendesen. xd
2013. okt. 23. 03:00
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Utallom ezeket a rohadt dogoket, nem latni jol telorol, nem vmi fura keresztes pok fajzat ez is?

Itt van 1 ilyen citrom sargas, nem ertem meg el, tul magasan van a rohadek, meg kint...

2013. okt. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz erről a képről megállapítani pontosan. De ránézésre valószínű hogy egy farkaspók fajta.Ők nem szőnek hálót.Vándorló életmódot folytatnak.A csípése nem veszélyesebb mint egy keresztespóknak.
2013. okt. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sadam87 ***** válasza:
91%

Engem inkább keresztespókra emlékeztet (bár tényleg nehéz megállapítani a kép alapján), talán koronás keresztespók, vagy valamelyik rokonfaja.

[link]

2013. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Platypus ***** válasza:
100%
Keresztespók, azon belül vállas keresztespóknak néz ki. Nem eszik embert...
2013. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Hú basszus, én most rendesen bef*stam!!!! Én szerintem ott helyben szívrohamot kaptam volna!!!!

Annyira tudom, hogy nem szabad megnéznek az ilyen képeket, de a kíváncsiságom mindig erősebb....

2013. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberre ártalmatlan keresztespók fajta.Ezek miatt a "r0hadékok" miatt nem zabálnak fel a szúnyogok,nem lepnek el a legyek stb...:)
2013. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát engem el szoktak lepni a szúnyogok, szóval elég bénán végzik a dolgukat.... Legalább ezeket a büdös katicákat is megzabálnák.
2013. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%
Ennyi tudatlan embert.A katicák a levéltetveket irtják.Az ilyenek költözzenek a holdra.Ott állítólag nincsenek ízeltlábúak sem.
2013. okt. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!