Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan tudom kiirtani a...

Hogyan tudom kiirtani a csótányokat a lakásomból mi hamarabb?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy nagyon sok a csótány a lakásban és a csapda nem használ.Segítséget kérek mihamarabb!

2014. jan. 11. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Csótányirtó por? meg kellene keresni a "fészküket" is és kidobni, és nagyon figyelni, hogy ne maradjon elöl étel, mosatlan, és a szemetet is gyakran kivinni.
2014. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni módszerekkel felesleges próbálkozni pláne ha társasházban laksz. Az egész ház tele van velük a pince is. Szakembert kell hívni és szerződni velük az egész háznak. Persze te is kihívhatod egyedül a ti lakásotokba de visszatelepülnek a szomszédoktól.
2014. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a másodiknál a pont. A társasházban 100 lakóból 95 a feje tetejére is állhat, ha vagy egy igénytelen család és pont náluk fészkelnek azok a dögök.
2014. jan. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a német csótány, alias svábbogár egyetlen megtermékenyült nősténye akár hétszáz petét is lerakhat egy kokonban, ha jól emlékszem, de mindenképpen sokat, szemben sok más trópusi fajjal, amit hüllők takarmányozására tenyésztenek. Például , a perui, vagy argentin csótány alig húsz-harminc petét rak le egyszerre, ráadásul ezek nem is szaporodnak el egy lakásban sem, ha kiszabadulnak.
2014. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

több módszer is van.

1: a hidegben lelassulank,akkor nyugiban lehet őket keresgéni,nem tud olyan gyorsan elszaladni

2: csukor és gipsz keveréke.

3:szakember.

4:orba-szájba takarítás,mindenféle mérgek,csapdák.

2014. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!Itt elolvashatod az én kálváriámat és a megoldást, bár azt előre elmondom, hogy én családi házban lakom ahonnan talán egyszerűbb kiirtani ezeket a szívós dögöket, mert kisebb a visszafertőződés veszélye.

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kartevok__4623560-hol-..

2014. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!