Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Argentin csótányokat próbálok...

Argentin csótányokat próbálok szaporítani! Szeptember óta megvannak. Megfelelő a hőmérséklet (20-30 fok között), száraz macskaeledellel táplálkoznak, vizet is adok nekik ahogy elő van írva! Mégsem szaporodnak. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
argenin csótány, blaptica dubia, szaporítás

#argentin csótány #rovarszaporítás
2013. febr. 13. 16:02
 1/7 anonim válasza:
Lehet hülyeség de biztos hogy van hím és nőstény csótány is?:D
2013. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Mar elnezest, de minek neked csotany?? Szerintem sok valaszra ne varj itt, mertnem hiszem, hogy valaki is tartani hazikedvencnek csotanyt... vagy megis???!
2013. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:
72%
Ha csak és kizárólag egyfajta macskakaját adsz nekik, akkor lehet hogy pont hiányzik valami abból a tápból, ami fontos lenne a szaporodásuk szempontjából. Próbálj ki másféle kajákat, gyümölcsöket, zöldségeket, zabpelyhet, ilyesmit. Gondolom eleségállatnak szeretnéd őket szaporítani, így fontos szempont, hogy mindenféle ásványi anyaghoz és egyébhez hozzájussanak, különben nem lesz jó a tápértékük se.
2013. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valójában egyszerűen csak tetszenek :) lehet én vagyok elvont, de ez van :)
2013. febr. 13. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

adj még nekik mellé konyhai hulladékot, (vegyszermentes) almacsutka, krumplihéj, én a kenyérmorzsát is a ládájukba szórom.

rendszeresen kell nekik párásítani, és inkább melegebb legyen a hő, mint 20°. ilyenkor télen nekünk ott vannak a radiátor mellett, és egészen rátapadnak a melegebb oldalfalra, pedig a szobahő is 20-21°. mi mondjuk etetőállatnak tartjuk őket, így nem egy szépen berendezett terkóban vannak, hanem egy műanyag ládában, alul kókuszrost, fölötte tojástartók (szeretnek rajta mászkálni), ha lefedjük hajlamos bepenészedni a párától, ezért nyitott és rendszeresen újra fújjuk vízpermettel. sokkal lassabban szaporodnak, mint pl. a pettyesek, de előbb vagy utóbb fognak, nyugi.

2013. febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látod kedves 3-as mennyien értenek mégis ezehez az egzotikus különleges állatokhoz? :)
2013. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!