Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Madárpókot lehet úgy tartani,...

Madárpókot lehet úgy tartani, hogy nem zárom terráriumba, hanem egyszerűen elengedem, hadd mászkáljon a házban?

Figyelt kérdés
Gondolom vadászna legyekre stb. és jól mutatna a falon, sarokban.

2014. febr. 8. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy? O.o
2014. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát Te nem szarozol, öcsém.
2014. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg anyád agyonütné egy hólapáttal vagy bármilyen deszkával, ne kezdj el panaszkodni..
2014. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na elmész a.........
2014. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen lehet :D eléldegél a házban a Madárpók.. szóval nyugodtan megteheted... téged vagy a családodat nem fogja bántani de egeret és rovarokat nem nagyon fogtok látni

Jó tanács! a szönyegel óvatosan lépkedjetek majd mert szívesen alábújik a madárpók :) nehogy eltapossatok egy szépséget :)

a haverom elejtett egy terráriumot amibe 23db kicsi Emilia volt és mind elszaladt párat megtudott fogni de a többi elment a házukba :D aztán később felszedték a szőnyeget és bele volt taposva a szönyeg alá a pók..:/ és még a szomszédba is találtak belőle xDD az már adult volt mikor megtalálták.

2014. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
naná ! de szerelj be egy kamerát, szeretném látni mikor alvás közben véletlenül ráfordulsz és szemen mar XD
2014. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon nem tartozik a jó ötlet kategóriába... már csak azért sem mert állatkínzás! annak a szerencsétlen póknak szüksége van bizonyos hőmérsékletre és páratartalomra, hogy normálisan fejlődjön! na meg nem hiszem hogy a házban túl sok neki alkalmas kajaállat mászkálna. mondjuk meglepő, hogy milyen szélsőséges körülmények között maradhatnak életben, de attól ez még hülye ötlet. ha már pókot tartasz, akkor az a minimum hogy biztosítod a számára legoptimálisabb körülményeket!
2014. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hallgass az előttem szólóra.
2014. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Csak egy javaslat:

- Menj el a következő terraplázára.

- Keress egy eladót, akinél van egy megtermett Poecilotheria, (tuti lesz egy csomó) esetleg egy Pelinobius muticus (ritkább).

- Mond el neki, hogy szeretnéd magad megharaptatni a jószággal.

-Amikor hülyén néz rád, bizonygasd, hogy márpedig komolyan gondolod, esetleg egy közjegyző által hitelesített papírt is vihetsz, hogy vállalsz minden felelősséget.

- Haraptasd meg magad.

- Két haverod támogasson haza.

- Gondold újra át a pók szabadon tartásának az ötletét.

2014. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Platypus ***** válasza:
100%

Szerencsétlen pók folyamatos életveszélyben lenne. Gyakorlatilag bármikor megölheted véletlenül, ha nem tudod, hol van. És a madárpókok nem az orrod előtt szambáznak, hanem igyekeznek mozdulatlanul maradni, amikor mozgást látnak. Ha meg esetleg hosszabb ideig dekkol valami ruhádon, akkor a szőreitől fergeteges allergiás viszketegséged lesz.


A végére van egy tanulságos történetem: Egy kicsit elhanyagolt nyaralóban töltöttem egy estét. Álmomban érintést éreztem az arcomon, és odakaptam. Még félálomban elkezdtem morzsolgatni a valamit. Puha volt valami kemény cuccal a közepén. Mire ez eljutott az agyamig, pánikszerűen felébredtem. Az izé amit morzsolgattam, egy méretes fekete pók hullája volt, úgy fél centis csáprágókkal, az volt a kemény izé benne. Sajnáltam szegényt, de azért jobban örültem annak, hogy nem mart bele az arcomba amikor odacsaptam.

2014. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!