Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Terráriumba hogyan lehet...

Terráriumba hogyan lehet futókereket tenni (hörcsögnek)?

Figyelt kérdés
lehet egyáltalán ? és ha igen akkor milyet kell venni ?
2013. aug. 21. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hörcsögnek lehet futókereket tenni terráriumba és bármilyen megfelel amibe belefér a höri, és a kerék is megáll a talpán és az is előny ha nem nyikorog :)

[link]


[link]

2013. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Amit az első linkelt - főleg a második, mivel teljesen hangtalan - nagyon jók, de nem mindegy, hogy mekkora!!!

Aranyhörinek értelemszerűen nagyobb kell, mindig olyan legyen a kerék, hogy ne hajoljon be a kis hátuk. :) Azért a biztonság kedvéért, ha még fiatal állatot viszel haza 3 hónapos kora után tedd be hozzá a kereket... :)

2013. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Spéci tapadókoronggal tudod a terrába rögzíteni, hogy ne csússzon el, ne kopogjon.

Egy mérettel nagyobbat vegyél mint az ajánlás, mert a kereskedők / gyártók többnyire alul méretezik, mintha az állat mindig kölyök maradna.

A hörik hajlamosak a rács közé lépni: be szokták nekik vonni a járófelületet különböző dolgokkal. (Tányéralátét, ragtapasz, könyvkötő vászon...)

És tényleg megér pár plusz forintot, ha nem zörög éjszaka...

2013. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első belinkelt képpel az a gond (nekem is olyan volt), hogy a höri a rács közé tud lépni, így akárel is törhet a lába. A második képen látható mókuskerékkel az a baj, hogy egy szintben van az alján a szerkezet (ami tartja az egész kereket), és maga a kerék, tehát ha a hörcsög fut benne, a forgács akadályozni fogja ebben. Talán a belinkelt képem ( [link] oldali mókuskereke a legjobb megoldás.
2013. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 törppilla12 válasza:

[link]

Szia én ezt tudnám ajánlani nekem is van és teljesen biztonságos.Illetve mindig hallod,hogy hol jár.De vigyázz szeret órákat időzni a sarkokban.És az se utolsó szempont,hogy nem hízik el a höri és elég olcsó is.Azért itt is vigyázz a mérettel kapcsolatban :) Remélem tudtam segíteni

2013. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!