Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miféle pók lehetett ez?

Miféle pók lehetett ez?

Figyelt kérdés
Németországban élek élek egyébként, egy fehér pókot láttam meg ma este a csillárról lelógni pedig teljesen új és tiszta volt. Amikor közelebb mentem hogy összenyomjam szétnyitotta a lábait mint aki kb támadni akar. o.o Eleve fehér pókot nem láttam soha. Kicsi volt de ijesztő.

2014. ápr. 12. 00:55
 1/7 anonim válasza:
69%
Náci zombi pók =D
2014. ápr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
31%
Engem ma megcsípett egy keresztespók. A csípés viszket és egy vörös csík indult el belőle.
2014. ápr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ha komolyan érdekel, akkor ez kevés infó.

Mekkora volt kb? Arányaiban mekkora volt a potroha? Teljesen fehér volt, vagy valamennyire mintás? Inkább a hátsó vagy az első lábai tűntek hosszabbnak? Esetleg mindegyik ugyanakkorának tűnt, vagy akár konkrétan a szélső tűntek kifejezetten hosszabbnak?

2014. ápr. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ennyiből nehéz kitalálni. Fehér, látványos, karoló mozgás jellemző lehet a karolópókokra, de azok nem menne be a házba, vagy a színészpókra (ő azért nem teljesen fehér, de tűnhet annak), de az nem fon hálót.

Talán egy hamvaspók lehetett, elég pici, nagyon gyorsan beköltözik bárhová és változatos megjelenése van. Támadhat, ha úgy hozza a helyzet, tehát még ez is áll. (Vagy egy álkaszás? Akkor írtad volna, hogy nagyon hosszúak a lábai.) Zugpók lett volna az első tippem, de az nem fehér.

2014. ápr. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bajer ***** válasza:
100%
Nem szabad a pókokat megölni mert hasznosak csak befőttes üvegbe kell zárni és elengedni a parkban. A darázspók is sokakat megijeszt pedig kifejezetten szép a darázséhoz hasonló csíkok miatt. A teljesen fehér pókok úgy tudom falevélre szőnek egy fehér, tócsa alakú hálót, mozdulatlanul elhelyezkednek a közepén, odarepül egy lepke ami azt hiszi, hogy madárürülék (ez a kajája), beleragad, a pók elkapja. Tökéletes álca.
2014. ápr. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Pedig a teljesen új és tiszta pókok is szoktak lelógni.

Én már egy csomószor láttam. Nincs ebben semmi különleges.

2014. ápr. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegeny kis pok. :'(
2014. ápr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!