Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy lódarázs bement a fürdőszo...

Egy lódarázs bement a fürdőszobába, mennyire támadnak ezek, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Porszívózd be, vagy szórj rá hajlakkot, attól összeragad és egy pohárral elkapod, kidobod az ablakon.
2014. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ki sem merem nyitni az ajtót :(
2014. ápr. 24. 14:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nyisd ki, és tárd ki az ajtót, és ablakokat, ki fog repülni. Éppen most hajtottam ki egywst én is, szintén majd frászt kaptam, szellőztettem és bejött a szobába, de kitártam az ablakot, elhúztam a függönyt és egy ideig körözött, majd kirepült.
2014. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szegénykét kénytelen voltam beporszívózni, nem akartam, de így is az infarktus kerülgetett :( köszi a segítséget
2014. ápr. 24. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Porszívóbol kimászik...
2014. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már a cső felénél járok kifelé.

Üdv,

Ló Darázs.

2014. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MCsperX ***** válasza:

A szúnyog- légyírtó spray-ktől elpusztulnak a darazsak is. Vigyázzon mindenki a lódarázzsal, bátyám egy kollégájának a neje tavaly elhunyt egy lódarázs csípése miatt. Otthon lecsapta, és rálépett. A papucson keresztül a lábába csípett a fullánkjával, a méreg a véráramba került, allergiás reakciót váltott ki, rosszul lett, és már nem tudtak rajta segíteni.

Én lefújnám írtószerrel, rácsuknám az ajtót, aztán fél óra múlva elméletileg már tuti döglött.

2014. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyen a kezedben egy flakon rovarirtó, úgy nyissál be a fürdőbe, vagy légycsapóval. Nincsenek ilyesmik otthon? Kellene.
2014. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Üsd agyon egy seprűvel! :D


Vagy nyisd ki az ajtót és az ablakokat elvileg ki kell repülnie


De a hajlakk és a dezodor az is jó

2014. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
elkezdessz fürdeni,meglát..hidd el elmenekül az :D
2014. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!