Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Most volt itt a géles rovarirt...

Most volt itt a géles rovarirtó hapsi, normális, hogy csak pár pöttyöt rakott le?

Figyelt kérdés
Egy pöttyöt mosogatóhoz, fürdőszobába kettőt (mosdó alá, bidéhez), egyet a wc-ben, és még 1-1 pöttyöt a szobába a kályhához. Ez nem kevés? Ennyi elegendő? Nincs sok bogár, 3 hónap alatt egyet találtam, de ez nekem nem tűnt túl alaposnak. Nekem kicsit fura, hogy az egész 80 négyzetméteres lakást letudta 6 darab pöttyel...
2014. máj. 8. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem ezt! 3 éve olvastam a géles csótányirtásról. Ezek a pöttyök mérget tartalmaznak. Biztos elegendő lesz.
2014. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. A géles rovarirtónak pont ez a lényege. Hogy elég belőle hat pötty. És nem locsolja fel az egész lakást a büdös rovarirtóval, hogy utána nem lehet sehova se lépni és napokig szellőztetni kell. Ezért találták ki a gél állagút.
2014. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nem aggódom :)
2014. máj. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!