Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Megbízható rovarirtó céget...

Megbízható rovarirtó céget tudnátok ajánlani ágyi poloska kiirtására?

Figyelt kérdés

Már 3x kihivtunk egy céget januárban volt az utolsó írtás azota nem találtunk egy jo ideje de most ujra találtunk egyet.


Akinél hatásosan irtottak írna cégnevet?


2014. márc. 8. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálam tavaly az Abatox volt, 2x irtottak, sikeresen, de alig volt jószág, úgy egyszerűbb :)
2014. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ sajnos pont miattuk keresünk mást.Többszöri írtás után sem volt sikeres.
2014. márc. 24. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Agro-Hydro is jó, drágábban dolgoznak, de szagtalan, mikrokapszulás cuccal.
2014. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az Agro-Hydro irtott, háromszor, sikertelenül! Profin dolgoztak, de a rovarok itt maradtak, sajnos. Abatoxnak sem valami jó a sikerességi mutatója, két ismerősnél is ők irtottak, eredmény: rovarok maradtak, azóta is szenvednek velük. Más ötlet esetleg? Megköszönnénk....
2014. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerezzetek be Cyperkill nevű cuccot, én a bp-i Ferenc krt-i méhészeti boltban vettem, 2 ampulla (2x2ml) kb. 700 Ft. 1 ampulla 3-4 l vízbe, jól összrázni, gumikesztyűt, mayzkot fel, és fújod mindenhova, ahova az irtók is szokták. Én az ágy alatt fel szoktam mosni a maradékkal.

Ismételd kéthetente. Dög sehol!!!

2014. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
maszkot :) bocs
2014. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet hogy nem az írtással van a baj hanem újra fertözödik.
2015. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!