Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Faházunkat állandóan ellepik...

Faházunkat állandóan ellepik a hangyák, mit csináljak? Ecet, sütőpor nem használ.

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a lukat szoktam megkeresni,ahonnan jönnek és ott sima dezodorral befújom.De a lényeg,h az a luk legyen megkeresve és befújva,ahol kikelnek és jönnek.
2014. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ablaktisztítóval fújjátok őket! Az a legjobb, mert egyből kinyírja őket!:)
2014. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%
Milyen hangyák? Termeszek? Mert ha igen, érdemes szakembert hívnod mivel ha nem ölöd meg a királynőt csak erősödni fog a kolónia.Amennyit te elpusztítasz háztartásiszerekkel csak 1-2 %.
2014. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem a szegfűszeg jött be ! Igaz elég sokat szórtam ki ,de rögtön menekülőre fogták !1-2 nap alatt eltűntek . Voltak kis fajták és nagyobbak is . Ja és ez is faház !
2014. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én kutya bolhaport szórtam az utjaikba,mind eltüntek.Mert amit lehet kapni hangya irtószerként,az a kristályos,semmit se ér.....De a dezodorra kíváncsi lennék.
2014. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A Tengerész ***** válasza:
Nekem is a kutyákra való kullancs-bolhairtó por vált be. Nem tudom lehet e még ilyet kapni, mert ez vagy 20 éve volt, akkor volt olyan, hogy Bábolna bolt, ott vettem, de azóta eltűntek ezek a boltok. Egy másik lakásban a szintén bábolnai Combat nevű szert használtam fáraóhangyák ellen, de nem a gyári zacskós kiszerelésben, hanem méz és lekvár cseppek mellé szórva, először azt hittem nem ér semmit, de pár hét alatt elfogytak, úgy látszik kellett hozzá pár ciklus kikelése az új szaporulatnak és az anyák elpusztulásának.
2014. júl. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az enyémnek Bolfo a neve.Ausztriában vettem már jó pár éve.Ez puder,behintjük a járatukat,és a hangya belemegy viszi magával a fészkébe,és mind elpusztulnak.
2014. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk (társasházban) is eléggé elszaporodtak az utóbbi időben a hangyák. Az vált be, hogy megnézem honnan jönnek, és abba a résbe beleszórok ebből a cuccból: [link]

Jól meglapogatom ujjal, hogy ne maradjon rés. Mondjuk egy faházban biztos több hely van, ahonnan jöhetnek, de érdemes az útjukat követni, és azt eltömíteni.

2014. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen,az enyémnek is Bolfo bolhapúder a neve,és osztrák.Ez is nagyon régi már,de ahova én ezt leszórom,ott hangya többé nem terem.Beviszik magukkal a fészkükbe és mind elpusztul.
2014. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!