Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen fajta pók ez? (Kép)

Milyen fajta pók ez? (Kép)

Figyelt kérdés

Képek:

[link]


[link]


[link]


Láttam már néhányszor (havonta 1x körübellül) ilyen pókot a szobámban,pedig rendszeresen takarítok:|:/

Milyen fajta pók ez?

Bánthat?

~Válaszokat előre köszönöm~



#állat #rovar #pók #ízektlábú
2014. júl. 8. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pók nálam is szokott lenni. Amúgy múltkor az ágyamban találtam pókot. Valahol olvastam, hogy igazából kerülik az embert. Tettem egy kísérletet. Ott hagytam az ágyon, és a kezemet letettem mellé. A pók a kezemtől elfelé mászott. Aztán mindig próbáltam szépen lassan elé rakni a kezem, hogy felmászik e rá. De hozzám sem ért. Remélem alvás közben sem rodeóznak rajtam.
2014. júl. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a fajtáját nem tudom, de az ilyen kicsi pókoknak általában olyan gyenge a méregfoguk, hogy át se tudják szúrni a bőröd, szóval nem bánt.
2014. júl. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem bánt. De ha félsz tőle fogsz egy poharat és egy sör alátétet vagy papírt és kiviszed az utcára. Vagy agyon vered.
2014. júl. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Scytodidae család, az fix. Faj.. Talán ez:

[link]

Magyarul azt hiszem, csupaszpók a neve. Bár az első képen mintha egy másik faj lenne, de annyira nem vagyok otthonos a pókászatban.

2014. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Elvileg csupaszpók:):|

2014. júl. 8. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak egy vérrel jóllakott csupaszpók. Nem veszélyes.
2014. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!