Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Azért szállnak rám a legyek...

Azért szállnak rám a legyek mert engem is megakarnak csípni/szúrni?

Figyelt kérdés
olvasom itt a kérdéseket hogy sok kutyusnak kicsípik a fülét stb. rám is azért szállnak mert meg akarnak csípni vagy petéket rakni? :O csak ugye én elhajtom magamról és nincs annyi idejük (mondjuk egyszer kiskoromban voltam falun ott volt egy pőcsik épp hogy rám szállt meg is szúrt de az nagyon fájt mintha egy tűt böktek volna belém)

2014. júl. 20. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

nem minden légy olyan hogy petét akar rád rakni vagy megcsípni, a legtöbb békés és csak a bőrödröl az izzadságot

és az elhalt bőrsejtjeidet nyalogatják le

2014. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
guszta :D akkor svédasztalnak néznek xD
2014. júl. 20. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Azokat az izzadságokat, szagokat is megérzik, amit mi nem, szóval tényleg svédasztalok vagyunk nekik. :D

A mezítlábas lábamat is annak szokták nézni, de azt szeretem is, hagyom is mindig, hogy végigmásszanak rajta, és csiklandozzák.

2020. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!