Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pókot lehet könyen és...

Milyen pókot lehet könyen és olcson beszerezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pókot, ami nem tul drága, és nem kell szakértelem a tartásához! Először halakat akartam, de azokkal ugy tudom több dolog is van, és érzékenyebbek is!
2014. júl. 27. 14:01
 1/7 anonim válasza:
0%
2014. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nagyon benézted, ha azt hiszed, hogy a pók igénytelenebb mint a hal. nem is olcsók, és sok van amihez engedély kell.
2014. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
68%
Próbáld ki a darázspókot. Agresszív, látványos ragadozó, nagyra megnő, szép, és ingyen van. Nézz utána neten. Nálunk van a kertben, azóta félek...
2014. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ember,leszeded a sarokból a pókot,aztán bele az üvegbe!
2014. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%
3. vagyok, a hálójáról könnyű felismerni, meglátok egyet a kertben és összesz..rom magam. Nagyon gyorsak, és minden náluk kisebb (talán nagyobbakat is) rovart pillanatok alatt kivégeznek. Volt hogy odanyúltam bottal egy nagyhoz és támadott. Azóta csak baltával, vagy megkérek valakit. Egyszer itt volt egy rokon, megkértem hogy tüntesse el a darázspókokat a kertből, összegyűjtötte egy befőttesüvegbe, hogy majd kiszórja a határban. Kb 2 perc alatt a legnagyobb levadászta a többit, szétszedte, és néhányukat fellógatta az üveg tetejére. Szóval nem szabad túl zsúfoltan tárolni őket. De a szabadban közel vannak egymáshoz a hálók.
2014. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
100%
Tartottam madárpókot is és halakat is, és azt mondom pókot tartani sokkal de sokkal olcsóbb és egyszerűbb. Nyilván be kell tartani szabályokat, de a halaknál sokkal több van és bonyolultabb megérteni miért vannak. Egyedül az etetés drágább a póknál, mert rendszeresen kell élő kaját venni, viszont az akvárium kezdeti költségei egy nagyságrenddel nagyobbak. Szakértelem minden állathoz kell, de egy pók tartásához minden szükséges infót meg lehet találni néhány óra olvasgatással. A terráriumi fajokról pontos és részletes leírások vannak, és egy fiatal példány valamelyik nem túl divatos fajból csak párezer forint. Ezzel szemben ha befogsz egy hazai pókot, nekiállhatsz saját kútfőből találgatni vajon hogyan is kéne tartani. Aztán vagy sikerül, vagy nem.
2014. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem brachypelma albom van(talajlakó) kezdőként vettem kb.3 éve.olcsó és kezdő pókosoknak kíváló.Kérdés te milyet szeretnél fánlakó vagy talajlakó.Talajlakók közül a brachypelma fajokat tanácsolják, fánlakó közül pedig aviculariat is ami egész látványos lehet.Olyat válassz amilyet te szeretnél.Az arachnida oldalon több információt is találsz 1-1 fajról.
2014. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!