Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mennyire nehéz beszerezni egy...

Mennyire nehéz beszerezni egy kobaltkék madárpókot?

Figyelt kérdés

milyen idõs koruktol lehet 1esével anyjuktol tàvol nevelni õket? arra akarok ezzel kilyukadni, hogy születésük utàn melyik a leghamarabbi idõpont amikor màr nevelhetem egyedül??

ár??


2014. szept. 21. 21:40
 1/6 anonim válasza:
Hallod, nekem van kettő is. Nem kell?
2014. szept. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom elég nagy homály van nálad a madárpókok terén, szóval én nem nagyon tudom ajánlani, hogy ezzel a fajjal kezd a pókozást, de végülis a te dolgod.


Beszerezni nem nehéz és az ára se túl sok, szóval nem lehetetlen a küldetés.


Az a baj, hogy most ötletem sincs, hogy hol kezdjem a tartási tanácsokat, szóval ha gondolod akkor írd le ide vagy privátba küld el, hogy mit fogsz csinálni a pókkal miutánn megvetted, nálad van a kis pók, haza vitted, át rakod a saját terráriumába, hogy néz ki ez a terrárium, mit és milyen sűrűn fog enni, szóval ilyen alap tartási dolgokat. Ja meg hogy ki akarod e venni a helyéről néha , vagy elég a tudat hogy van egy ilyen pókod.

2014. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

volt már egy hím pókom de az már idős volt szóval elpistult, egy parahybana. őt hetente etettem, nem vettem soha kézbe mert elég agresszívan viselkedett, valószínűleg azért mert élete utolsó 5 hónapjába volt nálam és már nem lehetett kézhez szoktatni.

ennél a póknál vastag talaj kell mert talajlakó, nem fán lakó, kell ugye a vizes tálka neki a pára miatt, étel szerintem szintén hetente kell neki,


kihagytam valamit, vagy van valami hozzáfűzni valód amivel segítenél nekem??

2014. szept. 26. 20:38
 4/6 anonim válasza:
41%

ha vedlik akkor nem fog enni pl.

alig mozog...

heti 1x eszik egy tucskot. nem sok vizet zavar, nem nagy kalnd a tartása, ha megvannak a fényviszonyok, víz

2014. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jah ezt is tom, csak kimaradt.
2014. szept. 27. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Pix Pox ha szerinted nem nagy kaland a tartása akkor feltételezem nincs ilyen pókod, de lehet hogy semmilyen sincs...


El sem tudod képzelni mekkora marhaságot írtál azzal a fényviszony dologgal. :D


Ezt a pókot egy kicsit azért máshogy kell tartani és egy kicsit máshogy viselkedik mint a legnépszerűbb átlag.


Privátot küldöm a kérdezőnek.

2014. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!