Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ellözönlöttek minket a katicas...

Ellözönlöttek minket a katicaszerű lények! Mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés
húszan, harmincan lepik el az ajtót és az ablakokat! Invázió! Mivel tudjuk őket irtani, tavoltartani, vagy miért akarnak bejönni és épp hozzánk?

2014. nov. 6. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Én egy használaton kívül helyezett porszívóval szedtem össze őket, majd az erdőben kiöntöttem a zsákot. Nem pusztítottam el őket mert hasznosak.
2014. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet, a porszívó tényleg segít.
2014. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a meleg miatt felébredtek


én is a porszívós módszert használom


fogalmam sincs honnan jönnek és hogy hogyan kerülnek a csukott ablakba...

2014. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Harlequin katicák lesznek azok. Nem hasznosak, sokkal inkább igen káros invazív rovarok. A porszívó tényleg jó ötlet, de utána nem elengedni kell tetézve a bajt, hanem elpusztítani őket. Mivel ilyenkor le van lasulva az anyagcseréjük, a mérgezés nem túl hatékony. A legbiztosabb ha elégeted őket.
2014. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Piretroiddal kell bepermetezni a ház falát, az működik. Beltérben meg marad a porszívós módszer.
2014. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
"Katicaszerű lények",hát figyel az ilyen lények elöl inkább menekülj,nehogy elvigyenek a Marsra,és ott is hagyjanak örökre!A véleményem szerint nem is hiányoznál a társadalomnak!
2014. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyétek meg őket! Finomak
2014. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!