Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szeretnék tartani egy egzotiku...

Szeretnék tartani egy egzotikus rovart ami fogságban is jól szaporodik és röpképtelen. (nem eleség állatnak), mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Csótány,rózsabogár nem érdekel. Csótányból argentín van ha esetleg tudtok mondani valami szép csótifajt amit esetleg nem ismerek akkor az is szóba jöhet. csoki,német,amerikai,konyhai csóti nem kell.
2014. dec. 16. 07:53
 1/7 Platypus ***** válasza:
A bütykös csótányt nem soroltad fel, pedig ez az egyik legszebb és a legismertebb kedvencnek tartott faj. A bengáli botsáska, szárnyas botsáska(nem röpképtelen, de nagyon bénán repül), perui ördög botsáska is megér egy utánanézést. Az óriás ezerlábúról nem tudom mennyire szapora, de szoktam látni boltokban.
2014. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Perui ördög botsáska nagyon tetszetős de a botsáska is nagyon csak nem igazán tudom beszerezni -.- esetleg rendelni lehet valohnan postai úton?
2014. dec. 16. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
A bütykös csótány jó választás,de szerintem a jávai csótány sokkal szebb (és kisebb is pár centivel),én mindkét fajból tartok pár példányt.Ajánlom a TerraPlaza oldalát,a Csótányvilág oldalát,de facebookon is sok terrarisztikával,sőt kifejezetten terráriumi rovarokkal foglalkozó csoport is van (ha regisztráltál az oldalon ugye),ott is tudnak segíteni,és lehet keresgélni az érdekesebbnél érdekesebb állatok között :)
2014. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat,igen ám sokan írják a terraplázát de lehet venni is ? Úgy értem postáznak ? Mert sajnos messze lakom a fővárostól.
2014. dec. 16. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez eladótól függ (a TP oldalán sok ember hirdet),van aki postázik,azt általában akkor jelzi is a hirdetésben.Ízeltlábúak esetén annyira nem vészes dolog a postázás,bár most télen nem biztos,hogy elküldenék a jószágokat így.De lehet találsz olyan hirdetőt is,aki a közeledben lakik,és van nála olyan ízeltlábú,ami érdekelne.
2014. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs olyan rovar amit én keresek!Terraplázán sem. Madárpókokat is tervezem bővíteni a jelenlegi állományomat abban is akinek esetleg van szívesen fogadnám a listáját ami érdekelne az leginkább fán lakó fajok és növendék pókok. Purpurea előnyben.
2014. dec. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!