Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Találtam a lakásban kb. : 1...

Találtam a lakásban kb. : 1 fél centi nagyságú pókocskát és folyton behálózza magât ez miért van?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
öngyilkos akar lenni.
2015. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy gondolja,hogy tökéletes menedéket talált,és ő most épp "túléli"a telet.

Attól mert szobában van,még úgy viselkedik mintha a szabadban kellene áttelelnie.

Ugyanúgy mintha katicák tömegét találnád egymás hegyén-hátán az ablaknál pl..

Nyugi,nem fog Godzilla-méretűre nőni,és megenni.:)

2015. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert telel, ne bántsd, ha van kis bogár a szobádban megfogja enni, jobb mint bármilyen vegyszer.
2015. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy beraktam egy nagyobb befõttes üvegbe és azon kívül raktam be neki botokat meg növényeket és földet! Remélem jól érzi magát :)
2015. febr. 2. 20:21
 5/6 10 deka farhát ***** válasza:
Hát a szabadban azért szerintem jobban érezné magát. Mármint úgy szabadban, hogy a szobád valamelyik sarkában.
2015. febr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ, de arayooos vaaagy!

Ha nem ízlik neki a föld és éhen akar halni, akkor legalább meg tudja botozni magát, hogy ne szenvedjen annyit. Jó szemed lehet, hogy el tudtad olvasni az egyik lábával tartott mazohista vagyok táblácskát.

Engedd ki!!!

De azért nagyon örülök neki, hogy ilyen jó lelkű vagy és törődni szeretnél vele. Lehet inkább egy tálba kellene berakni. Lehet azért csinál gumót, hogy belarakja kicsinyeit és ő is benne marad tápláléknak. Attól függ mit értesz behálózáson, mert van olyan amelyiknek ez a kéglije és kaja csapdája is egyben tölcsér kijárattal. Amelyik bogár rálép annak zutty.

2015. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!