Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan tüntessem el a rémkatic...

Hogyan tüntessem el a rémkaticákat (harlekinkaticákat) a lakásból?

Figyelt kérdés
Rendben, hogy ősszel rajzottak, és be is jutottak, de október óta nyomkodom össze őket - már amennyire lehet a bűzös trutyijuktól -, de könyörgök, március van, és még mindig nem fogytak el! Napi 4-5 minimum előkerül, de kicsit melegebb napokon 15-20 is van. Hivatalosan vége a télnek, ezek honnan teremnek még mindig elő? Ide petéztek, vagy mi a fene? Mit lehet tenni?

2015. márc. 4. 02:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Porszívózd be őket.
2015. márc. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fujd be az egesz hazat jol rovarirtoval jo erossel es nagyon sokat fujhatsz zarj be minden ablakot ajtot ahol befujtal, utanna menyetek ki ugy 1-1,5 orara a hazbol hogy had buzologjon a rovarokkal, ha 1,5 ora mulva visszamesz szelloztess ugy egy orat hogy kimennyen a szag, csinalj egy nagy takaritast es el kell h tunjenek..
2015. márc. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak az a baj, azt mondják, hogy a rovarirtó szerekre immunisak ezek a... "természet csodái"... :/ S már nagyon elegem van belőlük! Nem egyszer ébredtem már arra, hogy a párnámon-, sőt volt, hogy a fejemen mászkáltak. A porszívózás már megvolt, de mindig jönnek újak!
2015. márc. 4. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Azert probald meg szerintem a rovarirtast, utanna egy nagy takaritas meg a szekreny hatanal is mert ott is lehetnek.. Hatha eltunnek
2015. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bio Killel fújj be mindent jó alaposan, szagtalan, nem hagy foltot, nálunk bevált.
2015. márc. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ékszerteknős455 ***** válasza:

Szia


Találtam egy képet...

[link]

Nézd meg, hátha ez ad ikletet. :)

2015. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
No, ma olyat vettem észre, amit ha nem saját szememmel látot, nem hiszem el. A konnektor illesztése mögül bújnak el a kis szemétládák! Hogy a fenébe?
2015. márc. 12. 11:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Montam, hogy minden kis lyukba bebujhatnak befulytal mar rovarirtoval?
2015. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hello

Én a mai napon találkoztam velük először, pontosabban 15 percen belül 3-mal. Kikészülnék ha a párnán vagy a fejemen találnám őket. Nem tudom hogy ezt te hogy birhatod ki.

Nem értem neked miért nem használt a rovarirtó, nekünk egyből kidöglöttek tőle. Egyébként én is azt tudom javasolni mint az előző válaszolok öljed őket a g***be :D

2016. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!