Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Valaki segitsen mi ez a bogár...

Valaki segitsen mi ez a bogár vagy rovar? Kb 1-5 mm nappal és este is láthatóak mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]


2015. márc. 20. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Agyi poloskanak tunik.
2015. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hollófernyiges ***** válasza:
Biztosan nem poloska, annak keresztben ízelt a potroha. Ez talán valamilyen futrinka.
2015. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem se poloska. Elöfordulási hely ablak körü és fa karnis környéke napal is látható . Sajna a kép mem az igazi. Már felmerült a kenyérbogár is . De még nem sikerült pontosan beazonositani.
2015. márc. 20. 19:29
 4/6 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Ágyi poloska biztosan nem, a homályos kép ellenére is látszik az elytra (kemény fedőszárny). Sajnos pontosabbat nem tudok mondani, még család szintjén sem. Talán valami ormányosbogár vagy közeli család, bár nem vennék rá mérget.

Esetleg nézelődj itt, hátha találsz valami hasonlót:

[link]

2015. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy oldal amivel megtudod keresni, csak sajnos nem jut eszembe a neve. Valami bogarkereso, vagy ilyesmi. Ott eleg reszletesen rakerdeznek a bogar kinezetere es a mindenfele tulajdonsagara. Sajnos mar reg hasznaltam, de probalj rakeresni a googlen. Megprobalom en is megkeresni, ott biztos megtalalod a bogarat.
2015. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg is talaltam :-)

[link]

2015. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!