Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Idén Horvátországba megyek és...

Idén Horvátországba megyek és szeretnék hozni tarisznyarákokat. Hogyan szállítsam őket?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 11:48
 1/5 Leboo válasza:
Én egyszer hoztam kiskoromban körülbelül 120 darabot. Fogtam egy jól zárható szigetelő vödröt, belevágtam őket, majd tettem bele tengervizet. Szűkösen voltak, több mint a fele elpusztult, a maradékot akváriumba tettem, csináltam nekik sós vizet és éldegéltek körülbelül 2 hónapig. Biztos tovább is bírták volna, de miután beraktam őket a klóros medence vízbe, hamar eltávoztak az élők közül. Sokra nem mentél ezzel a válasszal, de a lényeg, hogy medencébe ne tedd, és egy 20 literes vödörben 30-nál több ne legyen.
2015. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem teljesen értelmetlen ötlet. Az ottani tarisznyarákok a tengervízben élnek, mégis hol akarnád őket Magyarországon tartani? Olyan összetételű vizet úgysem tudsz csinálni, mint az ottani tengervíz, édesvízben meg nem hinném, hogy megélnének. Van tarisznyarák itthon is, inkább keress azt.
2015. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha valamennyire is tiszteletben tartod a természetet-akkor hagyod őket az élőhelyükön.

megcsodálod őket-és ennyi.

2015. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
TILOS!
2015. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen tarisznyában.
2015. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!