Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ma beszállt egy méhecske a...

Ma beszállt egy méhecske a szobába. Mivel lehet kiirtani? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Beszállt a fényre, most becsuktam a szobaajtót. Amikor utoljára láttam, a szekrényemen volt. Ki lehet irtani? Valamivel le lehet ütni? És bemehet kisebb résekbe a szobába?

2015. máj. 30. 23:18
 1/5 anonim válasza:
59%
Jó egy vastagabb újság is, vagy ha halkabb akarsz lenni egy rongy vagy ruhadarab is jó csak azzal határozottnak kell lenni.
2015. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ki lehet irtani?"

Több méhecske kellene ahhoz, hogy irtásról lehessen beszélni.


"Valamivel le lehet ütni?"

Bármivel, ami masszívabb, mint egy méhecske.


"És bemehet kisebb résekbe a szobába?"

*szobában

Bemehet mindenhova, ahova befér.


De én inkább megpróbálnám kiterelgetni a szabadba. A méhek hasznos állatkák, kár lenne megölni.

2015. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Lekapcsolod a lámpát, kinyitod az ablakot és kirepül. Főleg ha még ébren van és kint égnek a lámpák. De ha bent marad is, nem fog bántani, nem kell izgulni. Ott alszik nálad, holnap meg kirepül. De hamar elpusztul víz és táplálék nélkül.
2015. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem meg verd fűbe...
2015. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiirtani? Napalmot neki, írmagja se maradjon a nyomorultnak!
2015. máj. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!