Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótány a házban! Az udvar...

Csótány a házban! Az udvar "biztonságosabb"?

Figyelt kérdés
Olyan durva bogárfóbiám van, hogy azt elmondani nem tudom. Családi házban lakunk és mostanában elszaporodtak bent a csótányok. Elég csak meglátnom egyet és rámjön a pánik, sírok mint egy óvodás. Tudom, hogy ez már nem a normális félelem, de nem tudok mit csinálni, napok óta alig alszom. Diák vagyok amúgy, pont most költöztem haza nyárra, szóval csak ezt a 3 hónapot kell átvészelnem. Arra gondoltam, hogy van kint az udvaron egy ágy, a teraszon, fedett helyen. Ott lehetséges, hogy nem jönnek oda bogarak? vagy mivel kint van még valószínűbb? ezt nem fogom tudni elviselni egész nyáron, szó szerint rettegek :(
2015. jún. 14. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem, hogy átgondoltad, mielőtt kiirtad volna..hogy lenne kevesebb élőlény kint a szabdban, mint bent..?

Amúgy meg , miért nem tesztek ellene? Meg kell keresni, hogy honnan tudnak bemenni a házba és csapdát, tenni, írtót, befújni stb. Vagy kihívni a csótányírtókat. Hatásos, nekünk is előjönnek néha.

2015. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kint nincs csótány, de van szúnyog, hangya, pók...
2015. jún. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

fogok intézkedni, hogy kilegyenek irtva. Itthon próbáltuk már házilag de nem sikerült ezek szerint :S

Háát, a pókoktól annyira nem is félek, legalábbis a normál méretűktől...a csótány amitől nagyon...meg a hasonló méretű rovaroktól. de holnapután elutazok pár napra, úgyhogy remélhetőleg addig ki is tudnak jönni az irtók..nagyon remélem, mert szükségem lenne az alvásra de ez így nem működik.:SSS

2015. jún. 15. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!