Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Be tud e jutni a lakásba...

Diam12345 kérdése:

Be tud e jutni a lakásba csótány 3-4 centis a gázbojleren keresztül?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy laknak a szellőzőkürtőben egyedek, de nem tehetek rovarhálót a bojler csövére, mert mindmeghalunk :D

Vagy létezik, hogy a csatornán át jutott az emeletünkig? (más opció nincs, minden légmentesen)

Nem tudom mit lehet tenni, nem hiányoznak vendégek :S



2015. jún. 16. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

A kérdéssel több probléma is van. Egyrészt honnan veszed, hogy egy 3-4 centis csótány jutott be? Lehet, hogy sokkal kisebb volt, amikor bejutott, és már a lakásban nőtt meg.


Másrészt kizárt, hogy minden légmentes legyen, ezt még laboratóriumi körülmények között sem könnyű biztosítani.


Harmadrészt tökmindegy, légmentes-e minden, mert nemcsak a csatornán, hanem a bejárati ajtón keresztül is simán bejöhet.


Szóval a bejutásukat szerintem nem lehet megakadályozni, de ha már bent vannak, irtani lehet őket.

2015. jún. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Fújj be csótányírtót a szellőzőbe és a bejárati ajtót is fújd be.
2015. jún. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!