Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen állat lehet a medencénk...

Milyen állat lehet a medencénkben?

Figyelt kérdés
Először amikor megláttam, azt hittem csíbor, de a csíbor máshogy néz ki. Aztán utána kerestem és a búvárpoloskánál állapodtam meg, DE ez a lény ami a mi medencénkben (igaz hasonlít a búvárpoloskára) van, annak a hasa fehér. Szóval egy kicsit elbizonytalanodtam. Még annyi információt kérnék ezzel az állattal kapcsolatban, hogy csíp-e? Sajnos félek tőle.

#medence #csibor #buvarpoloska
2015. júl. 7. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán la kapnénk egy képet...
2015. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*ha

csak azért mert nem biztos hogy búvárpoloska..

2015. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%
Ha híres ember vagy akkor bulvárpoloska.
2015. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet hogy még is csak búlvárpoloska? Régen a medencénkben volt, mindig kihalásztuk, és megöltük őket... (na, kicsik voltunk, számunkra ez élvezet volt :)) Habár utánanéztem a búlvárpoloskának, és annak nem fehér a hasa. De végre megtudtam hogy hívják ezt a rovart. Ne haragudj a haszontalan válaszért... Szerintem nem csíp, szinte biztos vagyok benne. De lehet, de nem kell félni tőle.
2015. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Többféle búvárpoloska létezik, a hanyattúszó poloskának (Notonecta glauca) pl. előfordul világosabb hasi oldal. És igen, tud csípni, nem is kicsit, szóval hálóval érdemesebb kihalászni. Persze magától nem támad meg, csak ha kézbe veszed és durván fogod meg, de ha nagyon paráztok, akkor kifogni hálóval vagy valamivel, aztán ki lehet dobni valahová nedvesebb területre. Megölni azért fölösleges.
2015. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a hátonúszo poloskának szerintem te a hátát nézted a hasának a háta fehér és háton úszik
2015. júl. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Azt írtam, hogy előfordul, nem azt, hogy általában olyan. Hidd el, volt már párszor a kezemben és azért meg tudom különböztetni a rovarok hasi és háti oldalát.. De azt sem állítottam, hogy biztosan az volt.
2015. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!