Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » S. O. S segítség! Mit tegyünk?...

S. O. S segítség! Mit tegyünk? Van egy kis faházunk vidéken, mellette egy sufni házikó, aminek egy léce alá befészkeltek a darazsak, nem sima darazsak, hanem baromi nagyok! És elkövettünk egy nagy hibát.

Figyelt kérdés
A férjem negyed flakon darázsírtót befújt most este a léc alá, majd beszaladtunk a házba... Légyszi ne támadjatok ezért minket, már mi is rájöttünk, hogy nagy hiba volt! Vannak szunyoghálok a ház ablakain szóval bejönni nem tudnak, de kirajzottak, égnem a ház oldalán a lámpák és ott kopognak tömegével, óriásiak! Én kiosontam a teraszra és rögtön támadtak!!! Elmennek ezek reggelre??? Itt van velünk a 4 éves kislányunk is, meg vagyunk rémülve... nem gondoltuk, hogy ennyi van ott alatta, a kerti fákon is minden zümmög... Szóval elmennek? Vagy ilyenkor ki kéne hívni a tűzoltókat??? Mit tegyünk??? És mégegyszer... tudjuk hiba volt...
2015. júl. 18. 23:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, hívjátok ki a tűzoltókat
2015. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
Biztos pályaválasztás előtt állsz,és nem bízol önmagadban.Mindenképp azt a munkát válaszd,amit a legszívesebben csinálnál!
2015. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
Ja bocs,azt hittem ezt álmodtad.
2015. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem fognak e miatt hülyének nézni minket?
2015. júl. 19. 00:06
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha csak álom lenne...
2015. júl. 19. 00:07
 6/19 anonim ***** válasza:

én is lefújtam volna őket, az meg szerencsétlen véletlen hogy bekerítettek titeket.


szúnyoghálóhoz ami oda jön azt is lefújnám , had fogyjanak aztán

reggelre csak lenyugodnak.


de amint lehet darázsirtókat hívjatok

2015. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

úristen ez a reklám jött be a kérdésedre :D

[link]


egyébként szerintem várjatok reggelig addigra lehet meghalnak vagy odébbállnak ha nem csitul a helyzet akkor hívjátok ki a tűzoltókat

2015. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]

De először a tűzoltókat hívd fel.

2015. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ne tűzoltókat hívd, hanem szakembert, aki képes ténylegesen kiirtani darazsakat és eltüntetni a fészküket
2015. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz méhészt keresgetni elég a tűzoltókat is hívni, ha elmondod mi a gond ők alapból visznek szakembert és még csak pénzedbe sem fog kerülni.
2015. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!