Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nagyon félek darazsaktól! Van...

Nagyon félek darazsaktól! Van még igy valaki? többi lent!

Figyelt kérdés
3o éves vagyok,vicc amit művelek a darazsak miatt.azt fontolgatom hogy felmondok a munkahelyemen,mert oda nagyon sok repül be.kisközért...orditva szaladok ki,uvoltozok,sirok,toporzékolok,kiabálok h ugyan itt nincs kiszolgálás,jön ki pánik betegségem.soha sem csipett meg...de kb mindenre allergiás vagyok.mit tegyek segitsetek elsö csipés is lehet halálos?mit tehetek h elkerüljék a boltot ecet?ha megcsip mi a teendő????segitsetek azt fontolgatom hogy holnaptol be se megyek lesz ami lesz,párom gyerek idegeim rovására megy már a félelmem...egyszemélyes kisbolt

2015. szept. 9. 18:04
 1/4 anonim válasza:
Csapd le őket. Ennyire egyszerű.
2015. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem.
2015. szept. 9. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ok jobban felnek mint te.Ha valoban allergias vagy ra legyen mindig nalad allaergia elleni gyogyszer(orvos irja fel) plusz kalcium tabletta vagy pezsgotabletta.A munkahelyed pedig emiatt szerintem ne add fel ,szinte mindenhol vannak.Es ha ennyire sulyos a fobiad menj pszichologushoz vagy probalkozz otthon pl.eleinte csak kepeket nezel stb
2015. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom.hala istennek ma eleg hideg volt,elbujtak a kis szemetek,mara megusztam...jov het felmelegedes es vissza jonnek a kis....! :,( a lenyeg,legyoztem felelmemet es bementem dolgozni annak ellenere hogy nem tudtam ma pihiznek...koszonom a tanacsot :)
2015. szept. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!